اخرين اخبار اخرين اخبار .

اخرين اخبار

وقتي ناظران خوابند! / ترويج روابط نامشروع در شبكه خانگي

 

 

به نظر مي‌رسد عطش ديده شدن باعث شده در فضاي رسمي و مجوزدار كشور شاهد آثاري باشيم كه مضمون آن‌ها هيچ قرابتي با فرهنگ ايراني-اسلامي و سبك زندگي متناسب با آن ندارد.

مجله مهر: انتشار ويدئوي يك دقيقه‌اي از لابه‌لاي يك مجموعه داستاني كه اين روزها در شبكه نمايش خانگي پخش مي‌شود، اين سوال را در ذهن ايجاد مي‌كند كه آيا مسئولان حواسشان به مجوز‌هايي كه مي‌دهند، نيست؟ در اين كليپ يك دقيقه‌اي كار از ترويج عشق‌هاي مثلثي گذشته و موضوع حول محور قماربازي بر سر هم‌خوابگي با يك زن متمركز است!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۱۷:۱۴ توسط:parsonews موضوع: نظرات (0)

گسست هاي نسلي از عوامل اصلي بروز آسيب هاي اجتماعي است

 

ايلام - وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي تاكيد كرد: گسست هاي نسلي و شكاف فكري ميان افراد از عوامل اصلي بروز آسيب هاي اجتماعي است.

به گزارش خبرنگار مهر، سيد عباس صالحي روز سه شنبه در ديدار با هنرمندان شهرستان هاي ايلام ، ايوان ، سيروان ، ملكشاهي ، چرداول و مهران اظهار كرد: آسيب هاي اجتماعي كه در جامعه مشاهده مي شود هر كدام علل و دلايل خاص خود را دارند و نمي توان يك نسخه واحد را براي تمامي استان ها با توجه به تنوع قوميتي تجويز كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۰۹:۲۵ توسط:parsonews موضوع: نظرات (0)

خريداران كمتر از ۲۵سكه معاف از ماليات شدند

رئيس سازمان امورمالياتي با بيان اينكه خريداران كمتر از ۲۵سكه معاف از ماليات شدند، گفت: معامله‌گران بالاي ۵ هزار دلار، در انتظار پرداخت ماليات باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، سيدكامل تقوي نژاد در نشست خبري امروز خود با خبرنگاران گفت: طبق برنامه ريزي ها در سال جاري، ماليات عملكرد بخش توليد از ۲۵ درصد به ۲۰ درصد كاهش خواهد يافت.

رئيس كل سازمان امور مالياتي افزود: پيشنهاداتي به دولت ارائه كرديم كه البته اين مساله مستلزم سير مراحل قانوني در مجلس است.

تقوي‌نژاد، با بيان اينكه بر اساس نيازهاي اساسي شهرداري و دهداري ها اقدامات مهمي را انجام داديم، گفت: از ابتداي اجراي قانون ماليات بر ارزش افزوده تا پايان مرداد ماه سال ۹۷، بالغ بر ۲۶۲ هزار ميليارد تومان ماليات و عوارض از محل ارزش افزوده اخذ شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۰۸:۲۴ توسط:parsonews موضوع: نظرات (0)

خيمه‌شب‌بازي پتروشيمي‌ها دربازار ارز/بزنگاه تاريخي مبارزه با رانت

 

 

آمار مي‌گويد حدود ۱۷ ميليارد يورو محصولات فولادي و عمدتاپتروشيمي از فروردين ماه تاكنون صادر شده اما تنها ۴ميليارد يورو از آن براي تامين مالي واردات رسمي كشور در سامانه نيما عرضه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مماشات دولت با پتروشيمي‌ها در بازگشت ارز حاصل از صادراتشان به چرخه اقتصاد ايران همچنان ادامه دارد. همين پنج ماه گذشته(از زمان يكسان سازي نرخ ارز تاكنون) زمان خوبي بود تا دولت بتواند ميزان اقتدار خود در برخورد با شركت‌هايي را بسنجد كه حاضر نيستند براي تامين منافع ملي، ارز حاصل از فروش محصولات خود را كه با انرژي ارزان‌قيمتي كه پول آن از جيب تك تك مردم ايران خارج مي‌شود، به كشور برگردانند و زمينه‌ساز آرامش در زندگي مردم شوند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۰۷:۲۰ توسط:parsonews موضوع: نظرات (0)